BeeLogic

Witryny Internetowe i Platformy E-Commerce

Obecność firmy w Internecie, niezależnie od branży, może mieć ogromny wpływ na jej sukces. Pomożemy Ci zwiększyć wiarygodność Twojej organizacji, wyróżnić się na tle konkurencji oraz zrobić dobre pierwsze wrażenie i dać ludziom poczucie, że jesteś biznesem godnym zaufania.

shape-1
shape-1
shape-1
Obecność firmy w Internecie, niezależnie od branży, może mieć ogromny wpływ na jej sukces. W dzisiejszych czasach wiele firm wciąż nie zdaje sobie sprawy, że większość klientów odwiedza ich witrynę przed dokonaniem zakupu lub wyboru usługi.

Tworzenie stron internetowych jest powszechnie używanym wyrażeniem określającym wszelkie działania związane z tworzeniem narzędzi internetowych, takich jak witryny internetowe lub sklepy online. Termin strona internetowa ma bardzo szerokie znaczenie i może obejmować takie znaczenia jak witryny internetowe, intranety, strony typu e-commerce, aplikacje WWW i wiele innych.

Wydaje się, że jest to bardzo prosty proces. Jednak pomyślne tworzenie stron internetowych wymaga dobrego planowania, ciekawych pomysłów oraz stałego nadzoru i zarządzania. Tylko wtedy ostateczny rezultat może przynieść wymierne korzyści, przyciągnąć więcej odwiedzających i pomóc w rozwoju Twojej firmy bądź organizacji.
Usługi informatyczne, kompleksowa Obsługa IT, Doradztwo Informatyczne, outsourcing Informatyczny, Obsługa Informatyczna 24h, Informatyczne Bezpieczeństwo Danych, Systemy it, Obsługa Informatyczna Firm, Wsparcie it, Usługi it

150

+

Utworzonych
Witryn

Utrzymanie Witryn

Zadbamy o wiele aspektów Twojej witryny - od aktualizacji treści po poważne zmiany. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz nam nowe treści, zdjęcia lub inne informacje, a my je dla Ciebie zaktualizujemy. Zrobimy to szybko, sprawnie i po bardzo przystępnych cenach. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

zarządzać treściami, grafikami, meta-danymi

zarządzać domenami, systemami analitycznymi, certyfikatami bezpieczeństwa i hostingiem

tworzyć dodatkowe treści i podstrony

// Witryny Internetowe

Najczęstsze Projekty

Naszym głównym celem jest pomoc w budowaniu obecności w Internecie. Nasze usługi są zawsze dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy projektowanie i utrzymanie stron internetowych, optymalizację wyszukiwarek (SEO), sklepy internetowe, projektowanie graficzne i wiele innych usług. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom bardzo nowoczesne, profesjonalne, skuteczne i jednocześnie bardzo przystępne cenowo rozwiązania. Mamy duże doświadczenie w dostarczaniu ich do różnych firm i branż.

Projektowanie Witryn Internetowych
90
%
Zarządzanie Treściami Witryn
85
%
Konsultacje z Zakresu Marketingu Online
80
%
Zarządzanie Danymi i Dokumentami
70
%
Projektowanie Sklepów Online
65
%
Bezpieczeństwo i Hosting Witryn i Sklepów
95
%
// Strony WWW

Czego Możesz Oczekiwać Podczas Współpracy z Nami

Każdy projekt jest dla nas równie ważny i unikalny, ale pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają!

Niepowtarzalne Wzornictwo

Każdy projekt to niepowtarzalne wzornictwo i unikalna kolorystyka, wsparta specjalnie dobranymi grafikami i zdjęciami. A wszystko to idealnie dopasowane do profilu Twojej firmy.

Nielimitowane Poprawki i Zmiany

Wiemy, że tworzenie nowej strony internetowej może być procesem długotrwałym, skomplikowanym i niejednokrotnie stresującym dla Ciebie. Dlatego, podczas fazy projektowania oferujemy Ci nielimitowaną ilość poprawek i zmian, aż do momentu kiedy będziesz w pełni zadowolony z efektów.

Kompleksowa Funkcjonalność

Twoja nowa strona opracowana zostanie z uwzględnieniem wersji na urządzenia mobilne (Smartphone, Tablet itp) oraz zawierać będzie wszystkie podstawowe elementy nowczesnej witryny takie jak: przystępna i przejrzysta nawigacja, sekcje informacje, formularz kontaktowy, mapy, opisy produktów lub usług, przegląd personelu czy formularz zamówień i system płatności online.

RODO i Polityki Prywatności

Każda nowa strona stworzona jest w oparciu o pełną zgodność z RODO oraz przepisami Unii Europejskiej dotyczącymi tworzenia i udostępniania treści internetowych takich jak np przepisy odnośnie plików 'Cookies'

Pomoc i Doradztwo

Jeśli nie jesteś pewien czego potrzebujesz, od czego powinieneś zacząc lub Twoje oczekiwania wykraczają poza naszą podstawową ofertę, skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.