BeeLogic

Oferta dla Notariuszy

Pomyślne tworzenie stron internetowych wymaga dobrego planowania, ciekawych pomysłów oraz stałego nadzoru i zarządzania. Wówczas strona Internetowa może przynieść wymierne korzyści, przyciągnąć więcej odwiedzających i pomóc w rozwoju organizacji.

shape-1
shape-1
shape-1
// Oferta dla Notariuszy

Dlaczego Twoja Kancelaria Potrzebuje Nowoczesnej Strony WWW?

Obecność firmy w Internecie, niezależnie od branży, może mieć ogromny wpływ na jej sukces. W dzisiejszych czasach wiele firm wciąż nie zdaje sobie sprawy, że większość klientów odwiedza ich witrynę przed dokonaniem zakupu lub wyboru usługi.

aplikacje na zamówienie, aplikacje internetowe, oprogramowanie, cyberbezpieczeństwo, witryny internetowe, strony internetowe

Jakość Twojej strony może mieć silny wpływ na wyniki Twojej kancelarii. Pracując w środowisku notariuszy dobrze poznaliśmy Twoje potrzeby, oczekiwania Twoich klientów, a przede wszystkim konieczność zachowania pewnych zasad podczas projektowania stron internetowych i późniejszego zarządzania nimi.

Pomagamy kancelariom, nie tylko notarialnym ale również prawnym, w stworzeniu ich cyfrowej obecności. W wielu przypadkach właściciele kancelarii wahają się przed tworzeniem witryn lub ich aktualizacją, ponieważ uważają, że nie są wystarczająco obeznani z technologią, nie rozumieją jak zarządzać stroną internetową lub są przekonani, iż nowoczesna strona WWW nie jest im po prostu przydatna. W większości przypadków kancelarie obawiają się ceny nowej strony i późniejszych kosztów jej utrzymania.

// Oferta dla Notariuszy

Twoja Kancelaria w Internecie

Mając wszystko powyższe na uwadze, stworzyliśmy ofertę przeznaczoną specjalnie dla notariuszy i ich kancelarii. Do wyboru są 3 pakiety różniące się między sobą poziomem rozbudowania strony i jej funkcjonalnościami oraz wsparciem technicznym. W każdym przypadku Twoja nowa witryna będzie nowoczesnym, w pełni funkcjonalnym narzędziem biorącym pod uwagę pewne ograniczenia wynikające z ustanowień prawnych. A wychodząc naprzeciw obawom finansowym, każdy pakiet dostępny jest w systemie miesięcznych opłat, bez żadnych dodatkowych kosztów lub ukrytych dopłat.

Skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji - bez żadnych zobowiązań!

Jak Złożyć Zamówienie?

Aby złożyć zamówienie na nową witrynę konieczny jest kontakt z naszym konsultantem. Podczas kontaktu omówimy z Tobą wszystkie szczegóły projektu oraz odpowiemy na Twoje pytania. Abyśmy mogli rozpocząć prace nad Twoją nową stroną konieczna będzie również wpłata za 1wszy miesiąc według wybranego pakietu.

01

Jak Skorzystać z Konsultacji?

Konsultacje są przeprowadzane za pomocą Video Konferencji. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższej formy kontaktowej lub Online Chat aby ustalić najbardziej odpowiedni dla Ciebie dzień i godzinę. Po uzgodnieniu terminu prześlemy Ci link do konferencji. Konsultacje są bezpłatne i nie zobowiązują Cię do złożenia zamówienia.

02

// BeeLogic

Umów Wstępne Darmowe Konsultacje

Wypełnij poniższy formularz a jeden z naszych konsultatów skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Proszę poprawić błędy w formularzu kontaktowym